Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A vak emberek látnak valamit?

A vak emberek látnak valamit?

Figyelt kérdés
Úgyértem látóként ha becsukom a szemem feketeséget vagy barnaságot látok, ha úgy fekszem le hogy a párnába nyomom a fejem vagy úgy fogom be a szemem hogy nyomom kicsit vagy jobban akkor olyat látok hogy narancssárga alapon citromsárga szinű ( vagy fordítva, nem tudom melyik ) labirintusszerű csíkok vannak előttem.

2019. jún. 26. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbbjüknek van valami kicsi látásmaradványa.
2019. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokféle lehet. Van, aki egyáltalán semmit nem lát csak feketeséget. Olyan is van, aki megtudja különböztetni hogy éjszaka van vagy nappal, tehát lát fényeket. És olyan is, aki színeket is meg tud különböztetni, de formákat például már nem. Mintha egy homályos üveg lap lenne előttük. Szóval ez rengeteg féle lehet, nem lehet általánosítani.
2019. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!