Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociopata kötekedő emberek...

A szociopata kötekedő emberek mit látnak a félénkebb gyengébb társaikban?

Figyelt kérdés
Igaz hogy két okból bántják őket, egyrészt mert szeretnek mások felett uralkodni (ami számukra felemelő érzés), másrészt mert a lenéző stílusukból eredendően a gyengeség, mint például a sírás aggressziót vált ki belőlük, ami miatt ők nem szeretnének rájuk hasonlítani és emiatt verik meg nagyon áldozatukat?

2014. okt. 24. 03:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Tárgyakat látnak bennük. Játékokat. A szenvedésük örömöt, élvezetet okoz számukra. Amiket te írsz, az nem feltétlenül igaz (legalábbis rám nem), uralkodni ugyan szeretek, de ha bántok valakit, nem ez tölt el örömmel, hanem a puszta fájdalomokozás. A reakcióik. Nem szeretnék rájuk hasonlítani? Fel sem merült bennem soha, hogy hasonlíthatnék rájuk. Az inkább valami nárcisztikus dolog lehet.
2014. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én a kékfényben pedig ilyet hallottam! :(
2014. okt. 24. 14:37
 3/25 anonim ***** válasza:
Én meg az életemben tapasztaltam. :D
2014. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
De igaz, nagyon sokfélék vagyunk. Ahogy egyre több szociopatával beszélgetek, úgy jövök erre rá. Viszont az általános még akkor sem az, amit te leírtál, szerintem.
2014. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Aham...
2014. okt. 24. 19:57
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

Személyes tapasztalatból mondva, a legjobb érzés amikor belépsz valahova és érzed a félelem "szagát". A legjobb, hogy tudják, hogy mikre vagyok képes, ha beszól bárki is (eddig senki nem úszta meg bárminemű bosszú nélkül). Ezek az emberek csak írányítandó bábuk, akiket a saját félrevezetett lelkiismeretük irányít. (Így a legkönnyebb tiszteletet kivívni.) Egyébként ha valaki elsírja magát, nem agressziót vált ki belőlem hanem olyan mélységű lenézést és kárörömöt, amit semmi más.


Második legjobb érzés amikor ezeket az embereket manipulálod, úgy ahogy akarod. Ha elég rutinosan csinálod, kapcsolatokat rombolhatsz le rövid időn belül, majd depresszióba taszíthatod a pár annak a részét akit nem tudsz elviselni, csak azzal, hogy elülteted benne a gondolatot hogy bőven nem elég jó senkinek.

2014. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"ha valaki elsírja magát, nem agressziót vált ki belőlem hanem olyan mélységű lenézést és kárörömöt, amit semmi más"


Nagyon is igaz, rám is.

2014. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
52%

Én is pszichopata vagyok mert az nagyon menő XDDD

Haha szeretem ha másoknak fáj XDDDD de menő

előre pszichopaták XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
A szociopaták idióták, elmebetegek. Volt dolgom elég sokkal még az iskolában is. Hatásos módszer rájuk a leszarom tabletta. Attól feldühödnek és magukat emésztik fel. Amúgy ti szociopaták ha tudjátok magatokról miért nem mentek az elmegyógyintézetbe? :) Ott olyan bánásmódot kaptok, amilyet szerettek. :) Aszódon és környékén él a legtöbb szociopata.
2015. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Aszódon. :DD Leszärom-tabletta. Komoly ismeretekkel rendelkezel rólunk. Mondjuk abban igazad van, hogy aki alapból annyira laza, azt el se kezdeném bántani, ha nem érek vele célt, akkor minek. De aki előtte egy nyomoronc volt, majd megpróbálta eljátszani, hogy halál nem érdekli, amiket teszek és mondok... eddig mindről kiderült idővel, hogy esténként a párnájukba sírnak. <3


Egy elmegyógyintézetben szabályok vannak és gyógyszerezés. Nincs az a szociopata, aki önként oda vágyna. Félre vagy tájékoztatva.

2015. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!