Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » VISIMIN szemjavító cseppek...

VISIMIN szemjavító cseppek Használta-e már valaki? Mennyire vált, vagy nem vált be? Kioktatás nélkül kérem csak az írjon aki már használta!

Figyelt kérdés

#VISIMIN
2019. júl. 1. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg annak mit kéne tudnia? Javít a dioptrián? Komolyan kérdezem.
2019. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Téged kajak ennyire egyszerű átverni? Legalább googlebe írd má be a nevét...
2019. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék arra, hogy valaki használta már ezt a szemcseppet, és ha igen milyen tapasztalatai vannak vele kalcsolatban?! Régebben szemtornákat csináltam az nagyon sokat javított a látásomon, nem is tudom miért hagytam abba???!!!
2019. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt én sem tudom, hogy javít-e a dioptrián? Én is szeretném tudni, hogy érdemes-e megvásárolni.

Aki azt írta, hogy könnyű engem átverni annak szólt a kérésem, hogy "kioktatást nem kérek", és kértem, hogy csak az válaszoljon, aki már használta!

2019. júl. 4. 17:40
 5/9 Korizmus válasza:

Az életben nem mindegy mit és hogyan kérdezel.

De ha elolvasod az apró betűs részt!

" Ez a weboldal és az oldal bármely oldala valódi történeten alapul, de számos módon módosítottuk, többek között, de nem kizárólagosan: a történet, a fotókat és a megjegyzéseket. Tehát ezt az oldalt illetve az oldal bármely részét nem szabad szó szerint vagy reálisan megtörténtként kezelni. Ezt az oldalt és az ezen az oldalon említett eredményeket, noha néhányak számára elérhető, nem szabad olyan eredményként értelmezni, amelyet ugyanazzal a rutinnal el lehet érni."

Szerintem próbáld ki aztán írj róla véleményt akkor senki sem akar majd kioktatni...

2019. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gy.Ata válasza:
Úgy látszik senki nem használta, vagy ha nem vált be nem akarják megosztani.
2019. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most 3 flaskával adnak 16.700 Ft-ért biztosan megéri.
2019. aug. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Összetevők:

- lutein

- gingko biloba tinktúra

- fekete áfonya levél tinktúra

- angálika virággyökér tinktúra


A honlapról:

ÁRTALMATLAN BÁRMILYEN KORBAN

BIZONYÍTOTT HATÉKONYSÁG

2018-BAN 120 000 TERMÉKET ADTAK EL


Számoldki, ha csak (eladási áron) 10.000 Ft-nak veszed palackját, mennyiből mennyit csinálnak.

:)

Smiley for all people who buy!

2019. aug. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 batiagi válasza:
100%
Én megrendeltem, egy hónapja használom, de semmi javulást nem tapasztalok.
2019. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!