Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályosan láttán a látásvizsg...

Homályosan láttán a látásvizsgáló táblát, szólnom kellett volna?

Figyelt kérdés

Az egyik szememmel nagyon homályos volt az egész, de nagy nehezen el tudtam olvasni. Nem kellett volna szólnom? Vagy az nem baj, csak az a lényeg, hogy valahogy lássam?

15/L


2019. júl. 9. 19:28
 1/10 anonim válasza:
Figyelj, ahogy érzed. Ha nem vészes, és a mindennapokban nem ütközöl nehézségekbe, tudod végezni a dolgaidat, jól látsz, akkor nem kell szólnod. Viszont ha tapasztalod, hogy máskor is homályosan látsz, és ez zavar, akkor szólhatsz, és lehet, akkor szemüveget javasol a doki. Persze senki sem erőltetheti rád.
2019. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. :)

A jobb szememmel látok homályosan, nem mindig zavar, de amikor a kocsiban ülök hátul és csak azzal a szememmel nézek ki előre az útra, akkor a táblákat nagyon homályosan látom és az előttünk haladó autó rendszámát is, meg a suliban ha ülnek előttem és csak azzal a szememmel tudok kukucskálni, hogy lássam a táblát, akkor szinte semmit nem látok belőle. Legközelebb, ha vizsgálatra kell menni akkor szóljak, ha el is tudom olvasni,hogy nagyon homályos?

2019. júl. 9. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Kellett volna szólni

Amúgy csakntáblaolvasós vizsgálat volt?

2019. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak táblaolvasós volt.
2019. júl. 9. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj el szépen a szemészetre, ahol bemérik rendesen a szemed!
2019. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem merem elmondani a szüleimnek, mert félek, hogy mit szólnak hozzá
2019. júl. 9. 21:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább megvárom, hogy a sulival újra menjünk a vizsgálatra, bár eléggé zavar a dolog.
2019. júl. 10. 08:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Mánpedig menjen el kisasszony még most, minél gyorsabban, nyári szünetben. Ebből ne csináljon lelki kérdést.
2019. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Wtf? Mit szólnának a szüleid?
2019. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl anyum kiakadt még annak idején, hogy latod, ez lett a sok telefonozásból. Mindenképp menj el, ugyanis ha nem egyezik a két szemed, a rosszabbik szemed még jobban el fog romlani mert nem használod.
2019. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!