Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti csináltatnátok szemüveget...

Ti csináltatnátok szemüveget egy olyan szemésznél, aki saját vállalkozásban csinálja egy kis helyiségben?

Figyelt kérdés

Főleg garanciális szempontból érdeklődnék. Ugyanis sok esetben rosszul csiszolják be, nekem is régen így volt és 3. szemüveg lett jó végül. Egy nagy vállalatról van szó, tehát ők annyira nem vacakoltak vele, hiszen profitjuk így is rengeteg.


De viszont egy ilyen kisebb szemésznél problémásabb lehet szerintem. Nektek mi a véleményetek?



2019. júl. 16. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább egy nagyot választottam, és azóta is oda járok vissza. Azt hiszem, én is amiatt, hogy a garancia... Mert egy nagyról jobban elhiszem, hogy még később is ott lesz, mint egy kisebb vállalkozás, amelyik egyik napról a másikra becsukhatja a boltot akármikor...
2019. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!