Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai csomag feladás menete?

Postai csomag feladás menete?

Figyelt kérdés

Két régi számológépet adtam el, ez oké, előre utalnak. Viszont nem teljesen vagyok tisztában a postázás menetével. Egy régi telefonos dobozba tettem be, kartonnal kitöltöttem, nem is zörög vagy mozog benne.

Hogy ne legyen annyira színes, papírral beborítottam, és be is ragasztgattam celuxxal. Ráírtam a feladót, a nevem, címem. A címzettet is ráírjam? ÉS jó lesz ez a csomagolás így?

Tudom adnak valamit és azt ragasztják rá, de akkor ez így hogy lesz?


2019. júl. 24. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Automaába kell küldenem.

Ráírtam, hogy 33. sz. csomagautomata, xy. ker. Budapest, Pesti úti Tesco

De az emailt meg a telószámto nem

Ez így jó?

2019. júl. 24. 17:38
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell semmit ráírnod. Stabil legyen a csomagolás aztán elmész egy postára, rányomsz a csomag menüpontta, hívnak odamész, mondod h automatás lesz a csomag, elkérik a feladó nevét, címét aztán a másik fél nevét, az automata címét és a másik fél tel számát, email cimét h tudják értesíteni ha az automatában van a cucc. Kifizeted és ennyi, a kapott feladóvevény örizd meg
2019. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!