Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sampont és balzsamot...

Milyen sampont és balzsamot kellene használnom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és lány.

Kezdem az elején. Hajat mosok (balzsam majd sampon , vagy épp fordítva)

A sampon shauma , vagy avon. (Töredezett hajra , ami selymesít és a terfogatát növeli a hajnak)

A balzsam gliss kur (töredezett hajra , vekonyszalu hajra)

Mosás után torcsibe tekerem majd egy óra után kiengedem , megfésülöm éy várom hogy megszáradjon. Ha épp sietek valahova akkor hajszárítóval gyorsabb.

Na hát ezek után már viszket is a fejbőröm.

Alapvetően száraz a hajam , törik. Azonban a hajmosást követően 2 nap után már zsíros a hajam. Éés hab a tortán , hogy még korpás is!

3 nap elteltével szoktam megmosni

De borzasztó , hogy kb 2 napig tudok koengedett hajjal lenni , hisz a zsiros hajat fel kell kötnöm , ha jót akarok magamnak (persze ha nem itthon vagyok).

Nem szeretném mosni minden 2. napon.

Valakinek esetleg van bevált samponja , balzsamja??


Na és igen igen tudom. Van zsírosság és korpásodás ellen is.



2019. júl. 29. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

head & shoulders argán olaj


Nekem is hasonlo kepp volt ez nekem használt! Figylej h 1 héten max 2x moss hajat én vasárnap szerdán mosom

2019. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jahh én e mellé balzsamot nem de hajvégápolót használok avonosat
2019. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabóca Kabóca válasza:
100%
Amig ezeket a vacak szulfátos és szilikonos samponokat használtam hasonló problémáim voltak.Áttértem a szulfátmentes samponokra pl.Manna folyékony samponok,Natura Siberica termékek,ha olcsóbbat szeretnél a DM Alverde samponjai között sok a szulfát mentes.Csak a haj tövét mosom higitott samponnal,balzsamot pedig csak a végekre teszek.Eredmény:Tiszta,fényes könnyen fésülhető haj.Nem zsirosodik be 2 nap alatt.3.napon mosnom kell de addig szép.Amióta nem mosom és kenem agyon a hajamat azóta alig van bajom vele.Érdemes kutakodni inkább a neten a samponok között mint hirtelen felindulásból venni egy hangzatos nevű,agyonreklámozott szulfátokkal teletömött(laureth szulfát,ammónium laureth szulfát meg a többiszulfát)terméket.A szulfát száritja a hajat a szilikon meg egyéb olajok meg rárakódnak a hajra mintha meg se mostam volna.Pl.Gliss Kur,Elséve,Fructis,Schauma,Syoss,Nivea,Panténe meg sok másik.Pont ezeket használtam régebben.Illatos,szép csomagolású termékek de a hatásuk borzalmas...Viszkető fejbőr,gyors zsirosodás,korpa,töredezés.Ez nálam mind megszűnt ezeknek a termékeknek a mellőzésével.Ami bevált:Manna folyékony samponok,Natura Siberica samponok,Alverde.Egy-két hét után már megnyugodott a fejbőröm+zsiradékot se termel annyit.Végre nem járok csapzott hajjal.
2019. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!