Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Nos,nagyon kicsi voltam amikor láttam..

Szóval annyi maradt meg belőle,hogy egy kb.15 èves lányt megöl a szomszèdja (egy férfi) aztán a lány nézte a családját azt hiszem a túlvilágról de nem értettem mert tényleg nagyon kicsi voltam még.

Apróbb,de annál lényegesebb részletek:Mèg a film elején,amikor a lány még élt,az anyukája adott neki egy sapkát amit ő kötött és emlékszem hogy a lánytesója cikizte miatta,majd amikor a lány eltűnt (nem tudták még hogy halott) a szülők kiborultak,az anyuka elment egy almafarmra dolgozni és a nagymama költözött oda vigyázni a másik lányra és volt még egy kisöccsük is aki fojton azt mondta,látja a testvérét.

Tudom elég kesze kusza de csak ha hasonló filmet ismertek és leírnátok a címét az jó lenne



2019. júl. 29. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Komfortos mennyország...?
2019. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Komfortos mennyország. Nagyon durva film.
2019. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!