Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap láttam egy furcsa égi...

Dávid Erdődi kérdése:

Tegnap láttam egy furcsa égi jelenséget. Valami repülő dolog volt hang nélkül hátul 2 lámpa villogott pirosan. A hullócsillag és a repülő majdnem biztos hogy nem lehetett. De akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
Ufo nem lehetett, mert nem léteznek.

2019. júl. 31. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig repülő volt, nem mindig hallani.
2019. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"A hullócsillag és a repülő majdnem biztos hogy nem lehetett."

Majdnem nincs. Vagy igen vagy nem. Ha majdnem biztos hogy nem, akkor simán lehet.


"Ufo nem lehetett, mert nem léteznek."

UFO = Unidentified flying object, azaz azonosítatlan repülő objektum. Márpedig ha te nem tudod azonosítani, akkor az pont egy azonosítatlan repülő objektum, azaz ufo.

Amire te gondolsz, hogy SZERINTED nem léteznek, azok talán a földönkívüli járművek, amiknek a nem létezését igen nehéz bizonyítani, ahogy bárminek a nem létezését is.

Mondjuk egyelőre a létezésüket sem bizonyította senki, de az legalább elméletileg lehetséges lenne.

Szóval amit tegnap láttál, az gyakorlatilag bármi lehetett.

2019. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig a mi ufonk volt, mivel létezünk.
2019. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

UFO= nem azonosított repülő tárgy.

Tehát ez az volt.

Ezotéria/UFO észlelés kategória.

2019. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Tényleg van amikor nem hallani egy repülőgép hangját, ha olyan magasságban repül, vagy ha erős szél viszi el másfelé. Egyébként a repülőgépeken vannak villogó piros fények (is), sőt tele vannak különféle helyzetjelzőkkel. Piros villogó jellegzetesen a jobb szárnyat jelöli, ami navigációs jel, és abból lehet tudni merre megy a gép. De vannak még fények az alján és tetején és farkán is. És piros is van és az is villog.
2019. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis az unokaöcsém elszabadult drónja lehetett. Most került meg a napokban.
2019. aug. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
senki nem látott még repülőt magasan? soha nem hallani azokat amik magasan repülnek de lehet hogy egy magasan repülő drón volt.... hol éltek :D
2019. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez repülő volt amit láttál.

Itt mennek keresztül az alföldön a gépek egy légifolyosón pont felettem és rengeteget látok ilyet mint te. Ma csak kb 20 gép ment keresztül itt, pedig nincs forgalom.

Nem tudom hogy milyen idős vagy de én még hallottam hangrobbanásokat is amit a Concorde produkált. Sajnos már hangebességgel nem mehet semmi utasszállító de ez nagyon állat volt és csodálatos. Na ez olyan mint amit írtál hogy látod halad a gép és nincs hangja, majd egyszer csak durran egy hatalmasat hogy leszakad az ég és onnan már hallható.

[link]

2020. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!