Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menstruáció előtt ki éli ezt át?

Menstruáció előtt ki éli ezt át?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki menstruáció előtt pár napig olyan szinten feszült, hogy sírni tudna, és ha valaki hozzászól, káromkodva küldené el a francba?

Na én ezt érzem, de sokszor rosszul érzem magam, hogy ilyenkor nem vagyok túl kedves, és még ehhez is nagyon vissza kell fognom magam. A környezetemben nem ismerek ilyet, vagy persze lehet csak nem látom, de nagyon jól esne, ha tudnám, mások is vannak így.



2019. júl. 31. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Hormonok. Én először idegbeteg vagyok, aztán zabálok, aztán mindenen bőgni tudnék mire végre megjön.

Ezt a kívülállók nem látják rajtam, mert elfojtom, tehát némán dühöngök, nem csapkodok meg semmi.

2019. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is pont ilyen vagyok, konkrétan mindenkit elküldök a melegebbik éghajlatra, plusz az előttem lévő válaszolóval egy cipőben járok, mivel én is sokat eszem. Szerintem nem vagy ezzel egyedül. <3
2020. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!