Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ért közületek valaki a karambi...

Ért közületek valaki a karambitokhoz?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy melyik márkákért érdemes pénzt kiadni és hogy vásárlás során mit érdemes igazán figyelembe venni? A penge anyaga, bevonata miben számít leginkább? Továbbá a formáját illetően melyik a legelőnyösebb?

2019. aug. 3. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Önvédelem szempontjából a legfontosabb, hogy ne legyen nálad kés.

Semmilyen.

Ha félsz, tarts gázsprét, riasztó fegyvert, de a késsel csak magadnak ártasz.

Kivéve, ha van valamilyen közelharci képzettséged, de ezt a kérdés alapján erősen kétlem.

Persze lehet izmozni, hogy te kemény csávó vagy, meg majd a nyolc kancigány megijed a csilivili késedtől, csak sajnos a gyakorlat azt mutatja, hogy ha te kést rántasz mutogatni, akkor az ellenfeled is - és neki jó eséllyel több gyakorlata van benne.

Vagy csak simán elveszik tőled.

Persze lehet, hogy egyet megszúrsz. Vagy kettőt. De sokat érsz vele, ha közben téged is megböknek.

Szóval hidd el, nem viccből mondják, hogy a kés nem való önvédelemre.

2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De neked nem sikerült a kérdésére válaszolni:/ nem az érdekelt, hogy utcán izmozhatok-e vele, hanem a fentebb említett kérdések.
2019. aug. 4. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Rendben, lássuk:


"Az érdekelne engem, hogy melyik márkákért érdemes pénzt kiadni"

Önvédelem szempontjából egyikért sem.


"és hogy vásárlás során mit érdemes igazán figyelembe venni?"

Hogy túlélni akarsz-e egy támadást vagy belehalni.


"A penge anyaga, bevonata miben számít leginkább?"

Semmiben.


"Továbbá a formáját illetően melyik a legelőnyösebb?"

Önvédelem szempontjából egyik sem előnyös.

2019. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áruld már el basszus miért szálka az a szemedben, hogy egy számodra idegen venne egy kicseszett kést? Mi van, ha egy nyámnyila kislány vagyok, akinek csak azért kell, hogy otthon nézegesse, hogy milyen szép? Vagy mivan, ha gyűjtő vagyok, aki szintén csak otthon veri rá? És akkor mivan, ha az általad említett izmozás helyett majd többet értek a használatához, mint te a legalacsonyító válaszadáshoz? Mégis minek kell ezen a nyamvadt oldalon belekötni még abba is, aki egy darab fémet venne? Miért pont attól érzed jól magad, ha letöröd a másikat, mert te már előre megmondod akárkinek, hogy ne csináljon semmit, mert ő úgyis kevés hozzá és úgysincs értelme? Mivan akkor, ha tényleg baromira nem izmozni akarok vele sehol, csak neked ehhez nincs közöd, és tényleg az általam feltett kérdések lényege érdekel, de te már vered a ph@szod,hogy "haha megint jól megmondtam valakinek"? Még mindig nem válaszoltál érdembem a kérdésemre, csak jól lejárattad magad azzal, hogy azt hiszed, ha lekezelően odadobálsz valaki kérdése alá pár sort, majd többet érsz nála.
2019. aug. 4. 23:09
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Neked valami komplexusod lehet, de ez legyen a szüleid problémája.

Mivel a kérdésben szerepelnek a fegyver, önvédelem, harc kulcsszavak, kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy nem a gyűjtőszenvedély motivál, hanem az fordult meg a kis fejedben, hogy majd ezzel véded meg magad az utcán.

Márpedig ebben az esetben a lehető legjobb, amit bárki tanácsolhat, hogy felejtsd el. Nagyon gyorsan.

2019. aug. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdésemre legjobb eséllyel a hozzáértők ezen kulcsszavak alapján fognak rátalálni, ezzel esélyem van arra, hogy valaki megválaszolja ezeket. Te szimplán azt nem érted, hogy nem a lealacsonyító véleményedre lettem volna kíváncsi, sem arra, hogy szerinted nekem mi a bajom és mit akarok csinálni. Nem vennék elő kést az utcán, mert nem tudok bánni vele és beszari vagyok, igen, de ezzel nélküled is tisztában vagyok. Sehol nem említettem, hogy majd méterenként jól előkapom, hogy másokat szurkáljak. Ha értenék hozzá nem kérdezgetnék ilyeneket, de nem értek sem a karambitokhoz, sem más késekhez, ezért képzeld el, hogy még csak nem is saját részre vásárolnék, és másnak sem azért akarok ilyet ajándékozni, hogy ő verje magát rá az utcán. Értékelem a szándékot, miszerint nem való akárki kezébe, ezért inkább óvaintesz tőle, de nem ezt kérdeztem és nem erről akartam beszélni. Egyszerűen csak nem értek hozzá és tudni szerettem volna, hogy melyik bóvli és melyik nem. Most kielégültél?
2019. aug. 5. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Az én kielégüléseimhez neked nem sok közöd van. ;)

De látod, ma is tanultál valamit: a kulcsszavak nem azért vannak, hogy felhívd magadra (vagy a kérdésedre) a figyelmet.

2019. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem most boldog vagy.
2019. aug. 5. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően boldog és kiegyensúlyozott vagyok, nem csak most, hanem általában.

Miért érdekel?

2019. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek szobára.
2019. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!