Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagokból valaki iszik...

A BTS tagokból valaki iszik alkoholt, vagy mondjuk kávét vagy energia italt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholt biztos. A Koreaiak amúgy vannak annyira alkoholisták mint mi, egy jó kis sojut sosem utasítanak vissza :D

A koreaiak pedig imádják a kávét.


Ezekből kiindulva, kávét és alkoholt biztos isznak, nem egyszer láthattuk őket inni. Gondolom miután megnyertek egy díjat, azért csak-csak megünneplik.


Energia italról sajnos nem találtam információt.

2019. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NOS köszönőm a válaszodat, de kávét mondjuk még nem láttam hogy ittak,és természetesen láttam hogy pezsgőt isznak mert aszt hiszem nyertek a billboardon (nem tudom hogy így kell-e írni)de arra voltam kíváncsi hogy sört vagy whiskyt isznak-e.vagy egyéb ilyen alkohol fajtát .
2019. aug. 6. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem azt mondom, hogy isznak a BTS tagok, hanem azt, hogy DrunKook és társai.

Egyébiránt, egyszer láthattuk őket kávézni, mégpedig egy Run részben.

Röviditalt is szeretik, mondták egyszer, főleg Jimin, Kook sokkal kevésbé. Ezt a színfalak mögött teszik inkább.💕

2019. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sörözni is láthattuk őket egy 2016-os és 2017-es Bon voyage alkalmával.
2019. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hozuit válasza:
100%
Az új filmükben is isznak.
2019. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!