Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen anime? Többi lent!

Van ilyen anime? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztook olyan kerdesem lenne hogy tudnátok nekem olyan animék mondani amiben van szerelem humor és érzelgés is meg az hogy a pár/párok lefeküdnek? De nem hentai anime vagy ilyesmi de mégis egy kicsi látszik belőle. Előre is köszönöm!! (ui. Ha nincs ilyen anime, akkor tudnátok olyat írni ami szerelmes de vannak benne kicsit perverz részek és összejönnek a főszereplők benne.) Nagyon szépen köszönöm ❤️

2019. aug. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, talán a Nana ilyesmi.
2019. aug. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bokura ga ita Ha jól emlekszem ebben lefekudnek 🧐
2019. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszömöm!! ❤️
2019. aug. 9. 08:56
 4/8 anonim válasza:
The "Hentai" Prince and the Stony Cat. Ez a legperverzebb anime amit valaha láttam. Sokan szokták emlegetni a High School DXD-t. Ezt még nem láttam de nagyon perverz.
2019. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugy latom te pont a Futari Ecchi-t keresed
2019. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én láttam és hidd el nem nagyon az a neve pedig csak arra utal hogy a főszereplő srác perverz de nem nagyon durva persze vannak benne perverz jelenetek
2019. aug. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen olyan animére gondolok mint pl a paride kiss
2019. aug. 19. 19:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Paradise kiss*
2019. aug. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!