Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legbüdösebb szag...

Mi volt a legbüdösebb szag amit életetek során éreztetek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 21:26
 1/7 anonim válasza:
Egyszer nyáron összeizzadva budiztam egy fesztivál toi toi WC-jében és amikor kitöröltem a vékony papír elszakadt és műsoros lett több ujjam is. Na az volt csak szaftos...
2019. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A hányásom, aminek a szaga hetekig a szőnyegen maradt.
2019. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apám vadász volt, és amikor az őzeket zsigereltük ki, na az..hú.
2019. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyers, romlott darálthús kibobva az utca szélén egy forró nyári napon, sűrű légyfelhőben... (Ahhoz képest az #1-es válaszoló ujjacskái francia parfümnek számítanak...) :)
2019. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Romlott macskaeledel ami felpuffadt a nyáron
2019. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Romlott bőrfestékszag.Ne akarjátok megtudni.

De a mai nap 2019 08 08 Fekalokalipszis Magyarországon.

Emlékezzünk az áldozatokra.Új nyílászárók vannak a házban.Lementem a pincébe és minden átjáró ajtaja mögé benéztem a sarokba.Néztem a cipőm talpát is.Gondnok vagyok egy városszéli kerületben,még illatozik a 3nappal ezelőtti felmosásom 4-5kupak a felmosóvízbe hogy észrevegyék a munkám.

A fővárosban embertömegek tanulmányozzák a saját cipőik talpát a szarszag forrását keresve.

2019. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 mást is zavart :D

[link]

2019. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!