Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok azokról a...

Ti mit gondoltok azokról a művészekről, akik NSFW tartalmakat gyártanak/rajzolnak?

Figyelt kérdés
(Félreértés ne essék, én nem csinálok ilyeneket, csak szimplán kíváncsi vagyok arra, hogy ti mit gondoltok az ilyenekről...)

2019. aug. 7. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vannak olyan festmények, rajzok, amik szinte fényképszerűek. Azokat lenyűgözőnek tartom. Még az ügyes, minél inkább hihető (valósághű) fotómontázsokat is.

Egyébként nem értem. Ez is művészet, amibe tehetséget, munkát kell fektetni. Ha minőségi, és jó, akkor csak csodálattal lehet adózni az irányába.

Plusz: ha csinálnál ilyen artokat, képeket, abban sem lenne semmi különleges, amennyiben színvonalas munkát adsz ki a kezeid közül.

2019. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!