Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van a "kitiltottak topikja"?

Akalawago kérdése:

Hol van a "kitiltottak topikja"?

Figyelt kérdés
kitiltás,
2019. aug. 15. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan kitiltottak? Ha ki vannak tiltva, akkor nem is tudnak oda írni, nem? Nem fogjuk tudni, hogy mire gondolsz, ha nem írod le a kérdésben.
2019. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy kitiltottak 100 embert egy helyről és ezek valahol találkoznak eszmecserére.
2019. aug. 15. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig ködösítve beszélsz, így nem lehet rá konkrét választ adni. Nagy eséllyel senki nem fogja tudni az "egy hely" micsoda, ott mi történt, és abból hogy következik hogy melyik oldalon gyűltek össze eszmecserére.
2019. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szövegértési problámádon nem tudok segíteni. Nem mindegy neked honnan tiltották ki őket ?
2019. aug. 15. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ezt én sem tudtam értelmezni. Szerintem neked vannak fogalmazási, önkifejezési problémáid. Miről van szó? Kik tiltottak ki kiket? Szurkolókat focimeccsről? Pedofilokat a Halász Judit koncertről? Értelmetlen kérdéseket posztolókat a Gyakoriról? Először gondold végig, mit akarsz megtudni, aztán ezt öntsd kerek, értelmes mondatokba, csak ha ez sikerül, akkor írd ki a kérdést. Sok értetlenkedést spórolhatsz meg így.
2020. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!