Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Stranger...

Mit gondoltok a Stranger Things 3. évadának a végéről? És szerintetek mennyire igaz a hír hogy Októberbe kezdik forgatni a 4. évadot?

Figyelt kérdés

SPOILER:



Én szomorú voltam hogy Billy és Hopper meghalt bár Hopper lehetséges az Upside Down-ba van szóval őt még nem gyászolom. Amúgy szerintem zseniális volt az évad mint mindig és a ti véleményetekre is kiváncsi lennék.



#Netflix #Stranger Thing
2019. aug. 16. 11:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem tudom hogy mikor, de biztos lesz 4. évad, vagy legalább egy spin-off. Igazából a gyerekekkel és Hawkinsal kapcsolatos sztorit lezárták, én legalábbis úgy érzem.

Hopper szerintem is életben van. Úgy gondolom hogy az utolsó jelenetben, ami Oroszországban játszódik, amikor a katona mondja hogy ne az amerikait szerintem rá gondolnak.

Összességében számomra ez volt a leggyengébb évad. Sok időhúzás, idegesítő tipikus tini sorozatos hülyeségekkel. Az első két évadig a karakterek 99%-át kedveltem most 99%-a idegesített, kivétel Billy. Nagyrészt elvesztette a sorozat azt amiért a rajongók igazán megszerették, a misztikum. A 6. és az utolsó rész viszont tetszett, főleg az utolsó.

2019. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
72%
ja sztem is mivel a hulláját nem láttuk
2019. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon tetszett ez is. A vége meg hát.. Fiú vagyok mindjárt 20 éves de úgy bőgtem mint az állat. 😂😂
2019. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!