Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha én nem...

Szerintetek gáz ha én nem akarok nagy lagzit stb?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok van egy párom akivel már 2 éve együtt vagyunk és elég komoly a dolog. Majd egyszer biztos össze is fogunk házasodni stb de igazából én ezt sosem mondtam neki hogy nem szeretem lagzikat meg az ilyen dolgokat. De nem is ez a lényeg hanem az hogy én sosem szerettem kissebb koromban sem. Mások is vannak így ezzel ? Én nem akarok nagy tancokat meg ilyenek meg alapból nem szeretem ezeket a mulatós zenéket és nálunk a családban ha volt valakinek lagzi mindig ilyen zene volt sokszor inkább ki talaltam valamit csak hogy ne kelljen el mennem annyira utálom az egészet . Még az esküvő része el megy de a lagzi borzalom... Milyen lagzikat szoktak tartani az emberek ami nem ez a tipikus "mulassunk " kategóriában van ?

Csak én utálom ezt ?



2019. aug. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok embert ismerek, akiknek nem volt nagy lagzijuk. Megtörtént a házasságkötés, volt egy vacsora vagy egy ebéd a vendégekkel és annyi. Mindenki ment a maga dolgára.
2019. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Van aki szereti ezt van aki nem. Manapság már belekerül egy k8ssebb lagzi is 2 millába. Szerinted van értelme egy éjjel ennyit eltapsolni. Szerintem nincs. Vanaki meg m8ndent megadna érte. Ha nem akarsz nem tartasz.
2019. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a pár közös döntése. Senki másnak nincs beleszólása.
2019. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egy kicsi volt, egy DJvel aki azt játszotta amit mi akarunk - utólag ismertem meg két énekest, akiket szívesen felkértem volna (covereket adnak elő, nem mulatós), de most már mindegy. Este 10-ig tartott, így is volt egy milla. Szerencsére a szüleim fizették, alapból mi úgy gondoltuk, hogy csak a szertartás szűk családban, de anyumnak 5 testvére van, inkább kifizette, csak jöjjenek el ők és az ő családjuk is.
2019. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hasonló dilemmában vagyok én is épp. Nálunk már megtörtént a lánykérés. Jövőre szeretnénk az esküvőt, viszont mindketten pontosan úgy érezzük, ahogy leírtad. Nem szeretnénk semmi nagy tinces- táncos gagyi vőfélyes, mennyasszonytáncos esküvőt. Viszont dilemmázok még. A szülők nem szólnak bele, ők elfogadják a döntéseinket. Viszont az egyik nagyszűlő már nagyon bele élte magát. Igazából ott sincs ellenállás, csak sajnálom, mert már évek óta mondja, hogy nagyon meg szeretné érni az unokái esküvőit. Mi leszünk az elsők és sajnálom emiatt, hogy közben nem lenne semmi nagy táncos mulatság. De valószínűleg túl lépek ezen, mert úgy érzem, inkább egy érávágás, mint egy nagy lagzi.
2019. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!