Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Revolut-ról?

Mi a véleményetek a Revolut-ról?

Figyelt kérdés

Megbízható? Kell fozetni a használatáért?

Mire jó pontosan? Tényleg megkapom a 3000 Ft-ot?

Valaki, aki próbálta már leírja a tapasztalatait?



2019. aug. 18. 18:26
 1/3 Mr. V. válasza:
42%

Én próbáltam regisztrálni, de amit elküld 1 kódot és be kéne írni, onnantól folyamatosan kifagy, tehát nem működik.

Igaz, letiltottam azon hozzáféréseket, amihez semmi köze, mint pl. tartózkodási helyem, telefonhívásaim, hívás kezdeményezése a programnak, sms küldések és névjegyek hozzáférései. Ez egy "banki" program, semmi köze a fentiekhez... ha emiatt nem indult el, akkor nincs is rá szükségem, vannak alternatívái, mint pl. a Skrill, ami legalább rendes gépről is használható.


Szóval az én tapasztalatom, hogy kémkedik az ember után és a hívás kezdeményezés, SMS küldés jogosultsággal akár komolyabb károkat tud okozni a használójának (sms és hívásdíjak).

2019. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zozo1024 válasza:
Nem kell beszarni tőle, nem kamu, pár ismerősmmel már eljátszottam, csak mivel nem korlátozták le, hogy hány embert hívhatok meg, így gondoltam megpróbálok minél több embert elérni. Mindenki jól jár vele, köszi puszi!
2019. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zozo1024 válasza:
na igen, egyben akartam elküldeni az előző kettő üzit, csak elbasztam
2019. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!