Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elek Zoltán (Video Info 1)...

Elek Zoltán (Video Info 1) mögött áll valaki?

Figyelt kérdés
Nem nagyon követem, bevallom, nekem természetesen emberileg semmi gondom nincs vele, csak feltűnt, hogy Dancsónak köszönhetően nagyon hirtelen lett felkapott, és szemetszúrt, nekem az is, hogy már patreonja is van, facebook oldala, sőt, még olyan saját pólói is amin direkt "toás" van írva a tojás helyett, lehetséges, hogy ő csak egy báb akit egy/vagy több ember a háttérből irányít?

#Elek Zoltán #Video Infó egy
2019. aug. 18. 22:33
 1/5 anonim válasza:
80%

Gyíkemberek, UFÓK, meg a Szabadkőműveskelemenasszonyok azok, akik irányítják.


Nem. Szóval ez a szerencsétlen csávó egy videó folytán felkapott lett, ezután sokan megnézték, utána mégtöbben, és mégtöbben. Óriási megtekintésszámmal rendelkezett a végére.


Sajnálom szegényt, mert beszédhibás, igénytelen, vagyhát... nem valami steril körülmények közt készíti el azt, amit. Bár, e rossz tulajdonságait kompenzálja a nagy szíve.


Kicsit rá is játszik arra, amit csinál. pl.: nem is próbálja meg a "toást" helyesen mondani.


A rossz az egészben, hogy akik "szeretik" is, csak rosszat tesznek neki azzal, hogy biztatják. Rámondják a szarra hogy jó, és ezt sose szabad.


-


Ha a pólóira gondolsz, azt meg természetes. Mondj egy 100k+ feliratkozóval rendelkező MAGYAR felkapott videóst, akinek nincsenek a "tyúbsoppban", vagy a videósboltban termékei, kérlek.


Arról szól, hogy jól megkenik az elején az illetőt aki nem is sejti, hogy az, aki ezeket a pólókat forgalmazza kb. 100x-1000x nagyobb profitot fog termelni saját cégének.


De amúgy a YouTube is rájátszik erre, szóval valaki abban leli örömét, ha felkapja a csávót. Ergó tönkreteszi.

pl.: sokszor berakja ajánlottba

2019. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A tömlőssajttal töltött párizsis video elején ő maga mondja el, hogy van segítője.
2019. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Sajátmagától nem is lenne képes semmire, egy ostoba ember, beszélni se tud, erőszakos (lásd.:retro videójában, hogy bánik szegény állatokkal, nyomja le a torkán a cumit)

Sokan mondják, hogy a légynek se tudna ártani, leherséges, hogy akiket az iskolában bullying-olt annak idején nem így vélekednek erről...

"Csupa szív" tényleg az...

Azért mert valaki buta mint a tök nem lesz jó ember

2019. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg az anyja.

Békési vagyok, ismerem a palit, látásból, egyszer kinnt voltak valami rendezvényen, az anyjával ketten, mellettük álltunk mi mint gyerekek, 3-an. Ő megpróbálta halkan odasúgni az anyjának, hogy: Anya, bekakiltam (szó szerint) de nem nagyon sikerült neki halkan, így mi is meghallottuk, és nevetve elfutottunk, az öregasszony meg elkezdett utánunk ordibálni, már nem tudom, hogy mit, de azt tudom, hogy ezek után fogták magukat, és hazamentek

2019. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

4-es vagyok

Ja és ez amúgy kb 5 éve történt, szóval Zoltán nem volt már kisgyerek, sőt gyerek se...

Nem utálom, mert nem ismerem, de ez több mint kínos, és kellemetlen, és az a baj, hogy ezt az embert istenítik...

2019. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!