Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszprémben tudtok olcsó/bb...

Veszprémben tudtok olcsó/bb papíriroszer boltokat?

Figyelt kérdés
Hol, melyik iroszerboltban érdemes vasarolni sulira?a cholnoky utcában levő bolt draga?

2019. aug. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a Lidlben, Intersparban, Tescóban néznék szét, ilyenkor nagyon olcsón el lehet csípni különböző iskolai eszközöket. Ha tanácsra van szükséged, illetve ha tanév közben vásárolsz, akkor a szaküzlet a nyerő.
2019. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Igen altalaban en is ilyesmi helyeken vásárolok de mindig mikor mentem ki volt fosztva :( iden pedig eldontottem hogy inkább papiriroszerbe megyek hogy biztosan mindent megtaláljak
2019. aug. 19. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összesben sokkal drágábbak,mint a hipermarketekben. A legjobb a pirex,de az árak az eget verik. A tescoban tavaly kb 600-700ft/db áron vettem flower pigna nature füzeteket,a pirexben ugyanezeknek darabja valami 1400 ft körüli összeg volt.

Jobban megéri a Tesco,Lidl,Interspar.

Esetleg a skála tetején ami van írószerbolt,az nem olyan drága. A mintás füzetek ott sem olcsók,de a sima füzetek normális áron vannak,a választék is jó.

Tollak szempontjából a bástyában levőt ajánlom,ott sokféle van. (bár a skálában is,de itt mintára van nagyobb választék.)

2019. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!