Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?...

B4D B!TCH kérdése:

Nektek mi a véleményetek? (nem tudom hova lehetne sorolni ezt a kérdést)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=04KPiGmC7Lc

Na?Nektek hogy tetszik?Meg fogjátok venni?

Szerintem a fizika lehetne jobb, de a grafika és ez a sok testreszabási lehetőség is nagyon jó benne szerintem. Ráadásul az hogy a kipufogó hangját is lehet módosítani na az már valami! Meg hát ezt nem tudom hogy pozitívumnak vagy negatívumnak írjam hogy este a rendőrök agresszívabbak. Mert hát pl a no limitsbe úgy mentél az utcán mintha teljesen legális lenne és néha az út közepén álltam a rendőrök.

Minden esetre szerintem ez egy elég jó lesz a payback után. De remélem hogy ez nem paymore lesz :D



2019. aug. 20. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Számítástechnika/programok.



Nem. Nem érdekelnek az autós szoftverek. Szerintem szép a grafikája, bár láttam már szebbet is.


Nekem fontosabb, hogy élvezzem a játékot. Ha emellé szép grafika is társul az csak jó. igaz, nekem csak integrált viedokártyám van, tehát, tulajdonképpen fontosabb, hogy szaggatás nélkül fusson a játék.

2019. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.Viszont a Mudrunner 2 már alig várom.
2019. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!