Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! Adott egy derbi senda...

! Adott egy derbi senda xtreme 2008 évj. Én úgy tudom h ezek am6 blokkosok már de nem vagyok benne biztos ezért fordulok hozzátok?

Figyelt kérdés

Szóval

Valami tuning félét akarok rá

Gondolok itt hengerre, karbira stb...

szerintetek milyen alkatrészek kellenének hozzá h jól menjen és ne hulljon szét 3hónap alatt?



2019. aug. 20. 19:20
 1/1 anonim válasza:
Hát ha akarsz maradni az 50ccm nél akkor valami Airsal henger tuning kipufogóval ngk gyertya vforce membrán. Ha nagyobb köbcenit akasz akkor mondjuk egy 70 es Arials sport kipufogó szintén vforce membrán könnyített sport főtengely nagyobb sonkákkal a nagyobb elősűítés miatt meg egy 21 es dellortó. aztán új csapágyak meg szomeríngek meg a nagyobb ccm miatt ój kuplungrugók.Ha gondolod írj privátba és segítek.
2019. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!