Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra hogy a...

Mennyi az esély arra hogy a lomtalanításban talált ruhát halottról vették le?

Figyelt kérdés
Jó, lehet hogy csak kinőtték vagy megunták de azért tartok tőle hogy valaki meghalt benne. Amúgy nem hordom mivel nem jó rám, egy kockás férfi ingről van szó, egy szívatáshoz kellett volna eredetileg. Ja, és nem az van hogy "nincspézosztlombólöltözködünk", hanem az utcabeli gyerekekkel rollereztem épp lomtalanításkor, ez a ruhadarab pedig a lomhalmaz tetején volt és természetesen ki lett mosva.

2019. aug. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én ugy tudom hogy a halott ruháit elszokták égetni.. ugy hogy szerintem nem egy halottnak az ingje..
2019. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha szàzalékosan kéne tippelnem akkor ennek az esélye valahol 0,001% és 0,005% között lenne.
2019. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy halottról lett levéve az a ruha? Mi az ami miatt erre következtetsz?
2019. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak arról hogy még újszerű, lehet csak kinőtték vagy megunták de mégis. És nem hordani hanem egy szívatáshoz kellett.
2019. aug. 27. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!