Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire igénytelenek a pasik?

Ennyire igénytelenek a pasik?

Figyelt kérdés

Bárhol bemegyek egy férfi budiba hihetetlen bűz csap meg, lepisilve az ülőkék, mellépisilve, sokszor le sem húzzák a wc-t... ezzel szemben a női budi tiszta, nincs bűz, meg semmi olyan amitől a hányinger kerülgetne.

Miért ennyire igénytelenek a pasik?


2010. júl. 13. 17:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
én férfi vagyok, viszont nemtudom h mért olyanok a WC-k... én nomrálisan bele tudok találni és nem esik nehezemre lehúzni magam után... szal nemtom h másiknak miért az...
2010. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

mit keresel te férfi budiba? :D


amúgy szerintem nem igénytelenek.. én legalábbis nem vagyok az

2010. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Locsoltál már kerti slaggal? Na, próbáld ki, mi van olyankor, hogyha egyszerre megnyitod. Aztán nézd meg, hogy egyenesen megy-e a víz, vagy egy félkört ír le, mielőtt "beáll". Ha megtörténik ilyen, az ember a saját klotyójában persze, hogy feltakarítja, de ugye nem képzeled, hogy majd egy tré nyilvános budihoz is hozzányúl? Hát ki tudja, ott talán még lepra is van...


Inkább arról beszéljél, hogy honnan látod te azt, hogy mi van mindkét vécében? Ha én bemennék egy női vécébe, biztos meglincselnének...

Takarító vagy, eh? :P

2010. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Általában fiúnak vagyok öltözve így férfi budiba járok, de mikor majd elhányom magam bent akkor inkább átmegyek a nőibe. :P

Hát nem tudom... de láttam már pasikat pisilni és csak az nem talál bele aki nem akar szerintem. Legfeljebb pár csepp rámegy az ülőkére, de azt budipapírral nehogy ne tudja már letörölni. Egy mozdulat lenne csak. Nem halna bele.

2010. júl. 13. 17:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Általában fiúnak vagyok öltözve így férfi budiba járok, de mikor majd elhányom magam bent akkor inkább átmegyek a nőibe. :P"


És ez szerinted okés? Életszerűtlennek hangzik. Én tuti nem merném, mi lenne, ha akkor jönne egy nő? Hát egyrészt rohadt kellemetlen lenne, de még az is lehet, hogy rendőrt hívna, hogy azért vagyok ott, mert meg akarom erőszakolni, vagy valami.


Másrészt meg, egy férfiemberben legyen már annyi tűréshatár, hogy némi bűzt képes elviselni 2 perc erejéig... F*szom a kinemesített szobapincsikbe, mi lenne, ha háború lenne, kézzel ásott latrinákkal...

2010. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

de miért öltözöl be fiúnak??:O:DD

amúgy a suli női wc-be nálunk ,az a legtrutymóbb wc,mint a fiú. de a plázák meg ilyen egyéb helyeknél más.

egyébként biztos vannak olyan pasik akik véletlenül pisilik le :D

2010. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Locsoltál már kerti slaggal? stb. stb..

szerinted a nők ráülnek nyílvános helyen a wc-re? Mert akkor elárulom, hogy nem, és nekünk sem könnyebb beletalálni....nekünk még irányítani sincs mit kézzel.

2010. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de akkora szöget nem zárhat be a lyukad a vécéülőkével mikor a kezedre támaszkodsz, mint mikor állsz... hacsak nem a plafonról lógsz közben :P A slag meg pont azért szokott félrehordani, mert van hossza. Addig, amíg a nyomás egyenesre nem állítja be.


Egyébként meg maradjunk annyiban, hogy ez azért van így, mert mi nemcsak leh*gyozzuk, de le is sz*rjuk (a témát) :))

2010. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

ezen jót nevettem :)

a nők nem úgy pisilnek, hogy a kezükre támaszkodnak, ennyi erővel rá is ülhetnék, mert így is úgy is érintkezek a bacis felülettel :D

én is láttam már pasit vizelni, de nem okozott neki nehézséget a beletalálás...

szerintem meg maradjunk annyiban, hogy egyesek direkt hugyoznak mellé, mert marha poénos, kb mint mikor szarral bekenik a falat, no meg olyanról is hallottam, hogy próbáltam eltalálni wcben található csikket vagy bármit(vagyis játszott az illető)így nem nehéz mellé vizelni, ha nem arra figyelsz

2010. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ide figyelj. Hogy mondjam, a slagnál nem tudom jobb példával mondani... Nem arról van szó, hogy mellé irányítják (bár biztos van ilyen is), hanem mikor ELKEZDED, akkor tökmindegy, hogy pont rá célzol, előfordulhat az, hogy oldalrafelé jön ki belőle. Ilyenkor persze rögtön abbahagyod, de akkor már tökmindegy szokott lenni. Később ilyen már nem fordulhat elő, mert a nyomás miatt egyenesen megy. Csak az elején, de az elég, pláne ha nem számítasz erre.

És egy nyilvános budit törölgessen utána a tököm, pláne, ha már amúgy is ilyen állapotban találtam én is :P

2010. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!