Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben melyik plazmaközpo...

Debrecenben melyik plazmaközpont a legjobb?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy több is van, de én csak a Vascular, illetve CSL plazmaközpontot ismerem, meg talan van valamilyen CED plasma is bar ezt már egyáltalán nem biztos.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hova járnak a legtöbben?

Melyik a legbiztonságosabb / megbízhatóbb?

Illetve mindenhol ugyan annyit fizetnek?

Ha nem, akkor hol mennyit, hol fizetik a legtöbbet?

És hol járnak különböző bónuszok, ajándékok, és mik?


Tapasztalatok, vélemények? Már regisztrációkor is fizetnek?


Ja és még 1 kérdés, hallottam a rádióban, hogy a fesztiválos karszalagomért 10.000 Ft-ot adnak, ez hol van, esetleg tudna valaki küldeni erről 1 linket, hogy hol, és mi ennek a feltétele, mivel kerestem, de nem talaltam.


Köszönöm, 18/F.



2019. aug. 25. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Eleve szerinted ki próbálta ki mind a 4-et? Bónuszok mindenhol járnak és folyamatosan változnak. A dolgozók is folyamatosan változnak, egyszer ezek lesznek ott, aztán meg azok.
2019. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó oké, így a legjobb ellátást biztosan nem lehet kideríteni / megmondani.

De azért aki utánanézett, vagy többet is kipróbált, meg hallott híreket innen-onnan, az azért biztos tud nekem egy kicsit segíteni.

Pl azt, hogy hol fizetnek a legtöbbet, vagy ez egységes?

Meg hallottam ilyen, hogy meghatározott (xy) plazmaadás után, a kis ajándékcsomagon kívül, még bónusz pénzt is fizetnek.

Meg ami még nagyon érdekelne, de nem találtam a neten, a fesztiválos karszalag után járó 10k jutalom.


Azért is írtam ki ezt a kérdést mivel én még nem voltam sehol, de tudom, hogy nagyon sokan, sőt egyre többen járnak, mivel mindenkinek megéri ez az egész (bár még így is olcsón csinálják, és fizethetnének többet is).

És nem szeretnék én sem mindenhova elmenni, és ott kérdezősködni.


De azért félreértés ne essék, köszönöm szépen a gyors válaszodat!

2019. aug. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!