Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova megy a vonatokból a kaki?

Hova megy a vonatokból a kaki?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk, hogy a sínekre jut, de mi még nem láttunk egész kakit a síneken. Van valami szita a vécébe ami átalakítja vagy ilyesmi?

2019. aug. 25. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Én már láttam egész kakit síneken. Igaz ott csak személyi vonat jár.
2019. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebbi vagonokban közvetlen a sínekre..mert emlékszem h a kagylóból le lehett látni közvetlen a talpfákra.. A mostani új modern vonatokon nem tudom.
2019. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
állomásokon, megállókon, tilos odarondítani mert akkor sok szem előtt marad a cucc, olyan sok kilométer hálózaton meg némi kakkantyút nehéz észrevenni, de hidd el ott van
2019. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Még mindig vannak pottyantósak a vonatainkon, de már nem mind az, és még vagy 10 év mire kivonják - a máv nyilatkozata szerint. Egyébként meg egy meglehetős sebességgel távozik - de nem részletezem :D


És még az esőzések is rásegítenek...

2019. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!