Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a Shawn Mendes őrület?...

Mi ez a Shawn Mendes őrület? Ő az új Justin Bieber?

Figyelt kérdés

Kiemelném, hogy nem akarok senkit megsérteni, sem a rajongó-, sem az ellentáborát, ez csak az én véleményem. Viszont huszonéves fejjel képtelen vagyok felfogni, miért olyan menő mostanság ez a tag. Wattpadon nézelődtem, de alig lehet olyan sztorit találni, amiben nem említik meg legalább egyszer. Belehallgattam a munkásságába, sok hangja nincs szerencsétlennek, egy-két zenénél még az autotune is elviselhetetlen, tipikus rádióba való zenéket gyárt. Bár ebben nem igazán tudok nyilatkozni, de még csak nem is igazi szépfiú, teljesen átlagos arcú, minden második sarkon az egyik hasonmása jön velem szembe..

Valaki legyen olyan kedves, és magyarázza ezt el nekem, nem vagyok képes ezt felfogni.



2019. aug. 26. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Megválaszoltad magadnak,mint anno Justin Shawn is kapott egy óriási hypeot és az összes tini lány érte van oda most.2-3év múlva kicsit őt is elfelejtik,és jön valaki a helyére.
2019. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem menj el fülészetre ha szerinted nincs jó hangja. Brutál jó énekes, pedig nem vagyok egyáltalán fan, de még én is hallom, hogy mennyire tisztán énekel. Elképesztő technikája van.

Egyébként meg izmos, magas, sármos gyerek, ráadásul nagyon magabiztos is, ez sugárzik róla, ezért a fiatalabb lányok kb elolvadnak tőle.

2019. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mikor értitek már meg hogy nem attól lesz valaki jó énekes hogy mennyire jó a hangja!
2019. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3, nem csak jó hangja van, de technikailag is nagyon jól tolja. Nézz meg youtube-on vocal coach videókat vele kapcsolatban, meg fogod érteni te is.
2019. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha minden második utcasarkon egy ilyen fiú jönne velem szembe, akkor akár már csillámpónik is repkedhetnének a felhők között a szivárvány fölött aminek a végén egy óriás őrzi a kincset:)
2020. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ő nem a következő Justin Bieber hanem az első Shawn Mendes és pont.
2020. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha te Shawnon autotunet hallasz, ajánlom figyelmedbe YouTube-on a "Shawn Mendes sings without mic" videót.
2020. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!