Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokat izzad a fenekem és ez...

Sokat izzad a fenekem és ez nagyon kellemetlen főleg közösségbe. Milyen gatyát ajánlatok vagy módszert h ne látszódjon?

Figyelt kérdés

Gatya alatt azt értem, h pamut, műszálas,

Előre is köszönöm



2019. aug. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen pamut alapanyagú alsónadrágot, az felszívja az izzadságot. (A műszálas nem szellőzik, bőven, beleizzadsz.) Valamint jól szellőző, vékony anyagú nadrágot, és természetesen azt is leginkább pamut jellegű anyagból. Semmi műszálas, műanyag, kevert szálas

cuccot nem ajánlanék.

Szerintem érdemes kipróbálni a kritikus helyeken a hintőporozást - ha erős az izzadság -, mivel az is felszívja a felesleges nedvességet.

Ha nagyon zavar, akár izzadásgátló stift-et is vihetsz fel, persze nem a nyálkahártyás helyekre gondoltam, oda jó a szimpla hintőpor.

2019. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hordj skótszoknyát :D
2019. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!