Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már régóta fennállt ez a...

Már régóta fennállt ez a helyzet, de eddig nem foglalkoztam vele különösebben. A hátam, pontosabban bal oldalt a nyakam alatt a lapockám környékén egy pontban fáj. Lehetséges hogy le van tapadva valamilyen izom? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tehát kb 4. osztályos korom óta ha esetlegesen úgy ülök , akkor egy pontban (de mindig ugyan ott) először zsibbad , majd el kezd fájni , de azt az érzést nem tudom leírni , borzalmas de nem persze nem temetem magam olyankor , elviselhető , de olykor már brutális. Olyankor lefekszem ha olyan helyen vagyok az néha segít. Próbálom kihúzni magam , az nem jön be általában. (Nem vagyok görnyedt amúgy , csak néha megesik hogy "összesem") Már évek óta kísést , masszőrnél voltam de hiába. Nem tudom mi lehet ott abban az egy pontban a probléma. Valaki?????

2019. aug. 27. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Az egész hátad gyenge

Te vagy az univerzumban az egyetlen ilyen tünetekkel

2019. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a csodás kommentet , örülök hogy neked nincs ilyen problémád!😚
2019. aug. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!