Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikából rendeltem, a...

Kicsigabi kérdése:

Amerikából rendeltem, a magyar posta fogja nekem kihozni?

Figyelt kérdés
Rendeltem a netről egyenesen amerikából, a tracinkg number -nek hàla annyit látok hogy az amerikai cég a USPS kezeli jelenleg a csomagomat. De ők kiknek fogják átadni? Magyar Posta? Dhl? Van tapasztalatotok ebben? Köszi

2019. aug. 28. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A futárral való házhoz szállítás külön feláras (általában expressz megnevezésű) szolgáltatás, azt az árban és a szállítási időben is látnod kell (nem 2-4 hét, hanem ~10 nap). Ha nem ezt választottad, a posta fogja hozni. Az USA-beli szakasznál meg azért látsz csomagküldőt, mert a feladó vele szerződött a szállításra, nem a nemzeti postán keresztül adta fel
2019. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyi van a számlán hogy “ Shipping: $14.00 via INTERNATIONAL PRIORITY “
2019. aug. 28. 15:18
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Megy a csomag egyszer az USA-n belül, és megy Magyarországon belül. Mindkét országban azzal, akivel szerződés van, illetve a weboldalak egy részén még csomagküldőt is lehet választani, mint Magyar Posta, DHL, stb. Nézd meg a weboldalukon van-e infó erről, vagy a rendelésedhez belépve látsz-e valamit.
2019. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!