Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban dolgoztam 1,5...

Németországban dolgoztam 1,5 hónapot melyet itthon le kellene igazolnom hogy volt munkám, a kormányablakban azt mondták ki kell kérnem németországból magyar nyelven. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Láttam az u1 és nyomtatvány amivel ki lehet kérni de nincs magyarországon olyan szerv aki kikéri helyettem? És azt fordítattnom kell?
2019. aug. 29. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kint kapsz papírt amivel tudod igazolni, hogy Németországban dolgoztál. Ott is adópapírnak hívják. De nem kell magyar nyelven kikérni, és nem is fogják. Otthon el kell fogadniuk, ha mégsem, akkor otthon egy hivatalos fordítóirodában lefordítattod, és mindkettőt beadod.
2019. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Németorszgból megkéred az igazolást németül, Magyarországon készíttetsz egy hitelesített fordítást egy fordítóirodában és ezt adod le.
2019. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

" magyarországon olyan szerv aki kikéri helyettem"

NINCS, ez nem az ö dolguk, hanem a tiéd! A szükseges igazolásokat neked kell beszerezni, ha nem teszed, az a te bajod lesz.

2019. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kértem ki ezt a papírt, hol tudom kikérni ezt a papírt utólag ottani munkaügyi hivatalnál?
2019. aug. 29. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkeresed az online oldalukat és ott kérsz infókat!
2019. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!