Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha otthon elvágom...

Mit tegyek, ha otthon elvágom a kezem annyira, hogy össze kelljen varrni, de nem annyira, hogy elvérezzek?

Figyelt kérdés
Szóval tegyük fel, hogy otthon vagyok egyedül és elvágom a kezem, de nem életveszélyesen, hanem csak pár öltéssel össze kell varrni. Mentőt ilyen esetben hülyeség hívni nem? Nincs senki, aki kocsival elvinne a kórházba, akkor buszozzak végig vérző karral? Vagy taxi? Egy taxis mit szólna hozzá, ha a kocsiban csöpögne a vérem? Szerintem nem örülne. Erről beszélgettem már pár emberrel és senki sem tudott tanácsot adni.
2010. júl. 14. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
bekötözöd jól a kezed,viszel valami jó rongyot,vagy még több gézt,beülsz taxiba és mondod,hogy siessen,vagy moshatja a huzatot. xD
2010. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt már hogy elvágta egy fémdarab a kezemet annyira, hogy össze kelljen varrni, de nem annyira hogy elvérezzek :) a kórházban viszont nem varrták csak két erős kis ragasztószalaggal összefogták, kis sebtapaszra hasonlított. bár a heg nyoma kicsit ottmaradt. szóval ha ilyen helyzetbe mennék, és nem mennék el a kórházba szorosan összefognám a sebet és erősen( persze nem annyira hogy elszorítsam a véráramlásomat) összekötném.
2010. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem bírnám otthon elintézni pár ragtapasszal. Mármint ez attól is függ mekkora az a vágás. Csak például mikortól lehet mentőt hívni? Amúgy szerintem ha egyszer megtörténik, hogy így elvágom magam (nem lenne meglepő :D ) akkor taxizni fogok azt hiszem.. csak mégis fura, hogy nincs erre valami megoldás.
2010. júl. 14. 02:17
 4/5 anonim ***** válasza:
nem éppen ragtapasszal, fogsz valami tsztát. akár egy párnahuzat is jó, de otthon biztos van steril géz. na, azzal. sebtapasz csak pisi vágásokra jó, nem ölteni való sebre.
2010. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*pici:D
2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!