Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy megy egy barátok közt...

Hogy megy egy barátok közt szereplő válogatás? Sokan szoktak lenni? Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Volt valaha ilyen?
2019. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

A Barátok közt című sorozathoz nem szokott lenni szereplőválogatás. Ha a történet új figurával bővül, akkor behívnak meghalgatásra olyan színészeket, akiknek már van tévés gyakorlatuk.

Amatőröket ebben a műsorfolyamban nem foglalkoztatnak. Régen nem láttam már, de statisztából sem kell sok. Aligha valószínű, hogy olyan alakokat keresnek, akik nem szerepelnek egyik statisztaszervezőnél sem.

Hogy kinek mi mennyit ér, az egyéni dolog.

A főszereplő valószínűleg jól keres.

Ha egy utcai jelenethez kell valaki, aki a háttérben utcát seper, az pár száz forint és esetleg fél napot is ott dekkol.

2019. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

2-es ne írj butasagokat! Szokott lenni casting, amikor szükség van új szereplőkre.Tobbnyire nyilvánosak és simán mehetnek amatőrök, meg örülnek is, ha nincs sok színházi tapasztalata, mert ami a színházban jó, az képernyőn sok.

Statisztákat meg rendszeresen keresnek, 2 ügynökség foglalkozik vele. A fizu nem pár száz forint, ha nem pár ezer a munkaidő viszont valóban 1oratol fél napig terjedhet. Én voltam mindkettőn (casting, statiszta)és így működött. Nem tudom, te honnan szedted az informacióid.

2019. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Barátok köztben soha nem láttam civilt.
2019. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van a 3 kommentelőnek. A Barátok köztben elég sok a civil ember. Nem mindig az a jó amikor egy színházas ember jászik, mert azoknak túl sok az armimikájuk. Én ugy tudom, hogy barmelyik hetköznapi nap oda lehet menni az RTL szekhazához és ott helyzetgyakorlattal eldöntik, hogy érdemes e bármilyen szereple. Ugy hallottam, hogy egy nem hátteres szerepre kb 500.000 Ft-t kapnak. SZERINTEM NAGYON MEGÉRI, ÉN IS ELMENNÉK EGYSZER EGY ILYEN CASTINGRA, csak az a baj, hogy messze lakom Budapesttől. DE TENYLEG CSAK AJÁNLANI TUDOM. 🙂🙂🙂😁😁😊😊😊
2019. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Elhiszem, hogy te nem láttál, én viszont dolgoztam benne. Lehet, hogy aki neked nem "civil", amikor bekerült, nagyon is az volt. Pl.a fotós srác, aki most nincs benne. Szerinted O színész volt vagy Aliz, még sorolhatnám.
2019. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!