Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam egy sima levelet és...

Krisz92 kérdése:

Feladtam egy sima levelet és 11 munkanap telt el és még nem ért oda a cimzetnek van még rá esély hogy oda ér?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Fantasztikus a Magyar posta, ugye?

Felháborító. Ócska szolgáltatás, egyre emelkedő árakkal.


Illene odaérnie. Külföld vagy belföld?

Ragszámod van?

2019. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:

Az, hogy előfordulnak hibák, attól még a Magyar Posta jó.


Volt egy eset, azt hiszen az Egyesült Királyságban, hogy valami 100 éves levelet talált a posta egy régi raktárukban, vagy hol, és ki is kézbesítették. "Kis késéssel". Mondjuk ennyire talán nem gáz a helyzet, de a postán kellene érdeklődnöd.

2019. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
belföld legközelebb csak elsöbbségivel ajánlotan fogok feladni valamit az tutti
2019. szept. 3. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Remény az mindig van.

Elég gáz, hogy 11 nap alatt nem ért oda! Általában egy sima levélnek 2 max. 3 nap alatt a címzettnél KELL lennie. Olyan is van, hogy már másnap, ha közel van a cím.

Választhatod az elsőbbségit, DE elárulok egy titkot: (és ezt a postán mondta a kedves felvevő hölgy, mikor hezitáltam, hogy hogyan adjam fel a levelet, simán, vagy elsőbbségivel - mivel szerettem volna, ha még azon a héten odaér, és látta a dilemmám, hogy nincs nálam elég pénz.) Az elsőbbségivel feladott küldemény is ugyanúgy megy, csak többe kerül!

Ha ajánlott, akkor nem mernek cicózni, valamint az érték nyilvántartásos, és a címzett kezébe. Ezeket tuti nem sinkófálják el.

2019. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
végül meg érkezet a levél két napja
2019. szept. 21. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább megjött... az előírt / vállalt két, maximum három nap helyett húsz, vagy huszonöt nap múlva? Szerintem ilyenkor kártérítést kellene fizetniük. (Tudom, hogy nem fognak, csak illene.)
2019. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát 25 munkanap biztos volt
2019. okt. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!