Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lesznek rajtam büdösek...

Miért lesznek rajtam büdösek a ruhák ha hosszú ideig ülök műszálas széken vagy ülésen?

Figyelt kérdés
Azelőtt nem tapasztaltam ilyet, idén nyáron vettem észre először, de csak ha ilyen üléseken ülök. Mondjuk mosószert váltottam idén. Így nem tudom hogy emiatt, vagy a ruháim anyaga nem megfelelő minőségű... Rendszeresen mosom őket, tusolok, szóval nem ezzel van a probléma... :D Esetleg valami ötlet?
2019. szept. 7. 16:00
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy egyes műszálas ruhák nagyon beisszák az izzadtság szagot, még ha nem is tornázik benne az ember konkrétan. Szerintem próbáld meg egy órás mosással és nézd meg nem tömöd-e túl a gépet, és elegendő-e a mosószer amit bele töltesz.


Kérdés talán, hogy mikor zuhanyozol, mert a reggel a jobb rá a ruhák tekintetében, és a nappali frissesség miatt. Van aki hazaérve zuhanyozik, de éjszaka, alvás közben is megizzad kicsit az ember és akkor reggel nem is teljesen frissen öltözködik fel.


A legjobb és kellemesebb reggel és hazaérve is zuhanyozni.


Én például nem veszek szinte semmi műszálas ruhát, csak talán egy-egy téli dolgot. De lehetőleg még azt sem.

2019. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!