Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem engedtek be vizsgázni,...

Ha nem engedtek be vizsgázni, akkor ez már érvénytelen? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Most szombaton mentem origosra. Pont akkor bolt, hogy 1 hónapja lejárt a személyim és nem engedtek be. Ott egy nő azt mondta, hogy ezt még el lehet halasztani, halasztási kérelemmel de az oldaluk azt írta, hogy csak az elhalasztandó vizsgaalkalom előtt van erre lehetőség. A másik októberi vizsgára holnap jár le a határidő és holnap adná fel anyám a levelet. Most akkor mi van? Felesleges mert ahh annyira nem számítottam már erre. Már lelkileg tacsra tett ez az egész középfok. Már voltam júliusban 2 pont kelett volna a 60%hoz de szépen elutasították. Most itt van ez is. Már csomó pénzt ráköltöttünk erre az egészre és bőven vagyok b2 szinten és nem akarom már novemberig húzni. Elegem van, már túl akartam lenni az egészen nyilván nem a személyimet nézegettem vizsga előtt.
2019. szept. 9. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
+3616149803
2019. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz beszélni egy nyelven, nem kell a vizsgára görcsölni.
2019. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!