Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonon és laptopon a...

Telefonon és laptopon a Google fiókot hogy lehet Nem összekötni?

Figyelt kérdés
Mármint, telefonon és laptopon ugyan azzal a fiókkal vagyok bejelentkezve, és a laptop kidobálja nekem telefonra amikre rákerestem laptopról. És ez idegesít, mert a tesóm használja a laptopok többnyire. Meg lehet szüntetni a kapcsolatot úgy hogy bejelentkezve maradok laptopon?

2019. szept. 10. 10:26
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Pont arra találták ki a dolgot, hogy össze legyen kötve.


Ha a tesód használja a laptopot, legyen neki is egy külön felhasználói neve, amiben aztán olyan böngészőt használ, amilyet akar, olyan Google fiókkal szinkronizálja, amilyennel akarja, olyan Youtube, egyéb Google szolgáltatás felhasználóval használja, amilyennel akarja.


Több felhasználó – értsd: több hús-vér ember –, több felhasználói fiók az operációs rendszerhez (Windowshoz, Linuxhoz, akármihez). Ez a normális és a melegen ajánlott.

2019. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!