Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelent az hogy "ight imma head out"?

Úgy látom ez egy új meme viszont angolul nehézkesen tudok csak pár szót tudok ha valamit nehezen értek meg akkor használatba veszem a google fordítót de mint megszokhatták sokan a google fordító néha értelmetlen dologra fordítja le és lehet hogy angolul nem is azt jelenti így nincs értelme :D szóval valaki megtudja nekem mondani mit is jelent?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, fordító, Meme

2019. szept. 11. 16:16  Privát üzenet  

A válasz
"All right, I'm gooing to head out" - ennek az erősen szlenges változata, ami egyben a hangulatát is megadja, amolyan közönyös, enervált kiejtésnek lehet venni. Maga a jelentés pedig: "jól van akkor, én lelépek innen"

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. szept. 11. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

# 2/2Időpont 2019. szept. 11. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol és mennyiért tudnám eladni ezt a cipőt? (Adidas Harden Vol.1 "Imma Be A Star")
Melyik zenében mondja azt Sehun (EXO), hogy shawty imma party till the sundown? Xd
Mit jelent az angolban az "Imma" rövidítés?
Mit jelent az hogy quot quot quot? Meg az hogy asd asd asd.
Mit jelent a :"?
Mit jelent ez? & quot;? Mindenhol ezt látom, annyira idegesítő. és nem is tudom h mit jelent:

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!