Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Az angolperje virágtakarója látható, vagy nem? Levelei tagoltak, vagy éles szélüek?

Próbáltam utána nézni az angolperjének, csomó kérdésemre kaptam választ, de ezekre pont nem úgyhogy legyszi kíméljetek azoktól, hogy "miért nem néztél utána"

Köszönöm, szép napot mindenkinek

Keress kérdéseket hasonló témákban: angolperje, biológia, levél, virágtakaró

szept. 11. 19:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Más is lát így? Normális?
Nektek miért látható, illetve nem látható a nevetek az oldalon?
Valaki tud egy jó látható éles képet mutatni a zöld íjász ruhájáról, íjáról?
Az amp 69-es alábbi linken látható tárjába tényleg nem lehet éles lőszert tárazni? Én úgy tudom, hogy semmi különbség nincs a kalasnyikov tárak között.
Mit jelentenek a Discovery channel-en látható alábbi ikonok:al,9 pók stb?
Hogyan találkoznál például Kárpátalján mélyszegénységben élő családokkal? (Most ne a segélyszervezetekre gondolj) Hogyan látható az utca emberén/lányán, hogy rendkívül szegény?...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!