Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan bizományi...

Ismer valaki olyan bizományi boltot Budapesten, ahol lehet kapni férfi 3XL-es ruhákat?

Figyelt kérdés

Szeretnénk segíteni egy nagyon rendes, nemrég megismert hajléktalan barátunkon, akinek nincs nagy ruhatára, konkrétan semmi meleg ruhája. Jön a hideg, vacog, szeretnénk neki venni pár darabot, de a mi keretünk sem végtelen, hónap vége közeleg. Elmenni a helyzet mellett nem szeretnénk, nyilván ha kevésből is, de segíteni kell.

Budapesten nagyrészt csak női boltokat láttam, ritka az ekkora méretű ruhákat is forgalmazó olcsó bolt. Gondoltam hátha tudtok segíteni, nem voltam még ilyen helyzetben, első ember, akin így közvetlenül segítünk.

A tippeket előre is köszönöm, szép napot nektek!



2019. szept. 19. 06:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek inkább egy kínaiba, minél nagyobb annál jobb. Én is nagyméretű vagyok, már nem is próbálkozok sehol, egyből oda megyek.
2019. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!