Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iberia textil festekkel...

Iberia textil festekkel farmert lehet festeni?

Figyelt kérdés
2 hete vettem a farmert de az elso mosas utan a mosopor beleragadt a nadragba. (Eletem elso mosopor csomagjat hasznalom eddig nem volt gond, pedig most se tettem sok port bele) gyorsan visszatettem a nadragot egy rovid programra hogy kimossa a beleragadt port. Akkor ugy lattam hogy jobb egy fokkal de nem az igazi. Kovetkezo alkalommal megint kimostam es ra kellett jonnom hogy ha a por hibaja ha nem de csak jobban ki van kopva foltokban. Mintha valamit raontottem volna es konyharuhaval csak le akartam volna szedni a javat. Kidobni nem akarom ezert gondolkoztam az iberia festeken. Lehet ezzel ugy festeni hogy a farmerhatas megmaradjon?

2019. szept. 20. 06:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én régebben farmerhez hasonló anyagra vittem fel szivaccsal Ibéria textil festéket, és megmaradt. Igaz, ott az volt a lényeg, hogy foltokban vigyem fel, mivel terepmintás poncsó volt, aminek a belseje fehér, és erre vittem fel még egy világos, plusz sötétebb zöld foltokat, valamint barnát. Nem keveredtek a foltok, csak amit pacsmagoltam.

Szóval véleményem szerint, kibírná. Ha nem vagy biztos a hatásában, próbáld ki kisebb farmer anyagon.

2019. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!