Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdjek bele...

Talán az elején.


Na szóval pár hónapja vége lett egy egy éves kapcsolatomnak, ez teljesen padlóra küldött sajnos...


Eközben minden barátom aki volt elhagyót nem állt mellettem nem segíttet volt akit én hagytam el..


És most ott állok hogy rohat magányosan érzem magam...


Van egy lány barátom aki melletem van de ő kulfoldi sajnos és nem tudok vele találkozni mindig...



Plusz egy aki kozel lakik de persze legjobb barátomnak mondja magát de nem keres.


Én mindig ott voltam bárkinek segitség kellet és most mindenki elfordult amikor nekem kellene..



Egyszerüen nem tudom hogyan jussak ki ebből..



Valaki valami tanács? vagy nem tudom..


2019. szept. 23. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy ők voltak a hibásak. Mivel te maradtál egyedül, így magadba kéne nézni mit csesztél el. Akik fontosak, azokkal megpróbálni újra kezdeni. Akik nem, azokat el kell engedni. Meg meg kell tanulni bocsánatot kérni. Ennyi a recept.
2019. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom hogy magamba keressem a hibát elsőnek ez már rég megvolt..


Csak hát az embernek szarul esik ha valaki mellet ott vagy egyfolytába segited és ha neked van rá szükséged ezt nem kapod meg sehogy..


Nagy eséllyel ez az egész helyzet az én hibám kié másé csak nem tudom hogy jöjjek ki belőle.

2019. szept. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!