Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarom kérdezni, hogy a...

Meg akarom kérdezni, hogy a TheSims 4 legújabb frissítésében miért nem megy a galériám. Azt írja, hogy: you are offline. És amikor a go to online-ra kattintok mindíg kiírja, hogy nem lehet csatlakozni, gondolom a wi-fi-hez?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, nagyon szeretném a kedvenc videósom házát megszerezni?

2019. szept. 28. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos ezt azért írja mert ezt a játékot nem vetted hanem letöltötted én már csak tudom mert én csak letöltöttem na elmondom mi az ábra ha a játékot veszed akkor először be kell jelentkezni valami játék izémizéhez ami folyamatosan frissíti a játékot (a játék csomagot azért nem adja ingyen)és az net nélkül nem megy NA DE ha letöltötted akkor nem nagyon engedi hogy be lépj a galériába de valahogy meg lehet oldani csak nem éri meg mert ha játék készítők rájönnek ,hogy ezt a játékot nem vetted meg akkor le tiltanak vagyis megoldják , hogy tudjál vele játszani és te csak majd nézzel mint Rozi a moziban (nem biztos hogy jót mondtam de megpróbáltam segíteni)
2019. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírod, hogy mit kell tennem? Majd elhatározom. És mik a kovetkezmények?
2019. okt. 9. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

(nem akarok hülyeséget mondani de meg próbálom)Nos ha minden áron online szeretnél lenni akkor nyomd meg a galériát

Megkérdezi , hogy át szeretnél menni online-ra leokézod és máris online vagy kövezkezmény lehet hogy a sims 4 alkotói nem fogják jó szemmel nézni de lehet hogy csak én vagyok ennyire vészmadár és nem fog történni semmi

Remélem segítettem 😇

2019. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, jó, de ha rányomok arra, akkor azt írja hogy nem sikeres a csatlakozás.
2019. okt. 12. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én itt nem tudom , hogy innen , hogy tovább ☹️ bocsi
2019. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!