Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12-16 éves fiataloknak honnan...

12-16 éves fiataloknak honnan van ennyi pénzük ruhákra, cipőkre? Pl: Bape pulcsi, Adidas Yeezy, Gucci öv.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a kortársaim közül nagyon sokan több 100 ezres ruhákba, cipőkbe járnak. A szülők képesek ennyi pénzt adni gyereküknek?

2019. szept. 30. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Én is láttam, srácot Yeezy cipőbe, de úgy hogy tömegközlekedésen utazik, nem igazán tudtam komolyan venni. meg ilyen kis tini csajon Supreme cipő, közbe meg az összes többi cucca ilyen szedett vedett csöves volt.
2019. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Általában angol kilós turkálókból veszik néhány száz forintért.
2019. nov. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 TSZXFRD válasza:
60%
Nem mindenkinek “anyuci apuci veszi a cuccot” resellkedik a legtobb gyerek es ebbol van neki ilyen cucca. En is 50 ezerrel kezdtem es 2 ev alatt ugy megforgattam a penzt az ilyen cuccokba,hogy sokkal tobb penzem lett es tobb cuccom is.
2020. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem az összes hamis🤷🏻‍♀️, de nem látszik rajtuk csak nagyon nagyon tetszenek
2023. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!