Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem illik a másik...

Miért nem illik a másik újságába beleolvasni?

Figyelt kérdés
már két ismerősöm is rám szólt, hogy nem illik beleolvasni az újságba! De miért? Amikor Én olvasom az újságot és valaki belenéz vagy megnézi az elejét akkor megpróbálom úgy tartani, hogy el tudja olvasni azért ő is.
2010. júl. 15. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
.
2010. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%

Anya is mindig ezt mondja nekem....meg h várjam meg h elolvassa aztán énis átnézhetem

Nemtudom miért -.-

2010. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert magánügy, hogy mit olvas. Nem tudom én így vagyok vele, mint te.
2010. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a suliban lehetett nálunk OKÉ újságot igényelni. Engem pl. kiborított, hogy mikor megvettem, már 3 méterről azt lesték mikor veszem át, és amikor kifizettem, kikapkodták a kezemből. (az más kérdés, hogy idegesített, hogy összetapicskolják) De ha már megveszem hadd nézzem meg én hamarabb, és kényelmesen.
2010. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az az információ jogtalan terjesztése.

Szerzői jog védi az újságot és csak az olvashatja el, aki megveszi.

Hülyén hangzik, de így van.

Elvileg zenét sem lehetne hallgatni a villamoson kihangosítva, vagy a fülbe dugva se ha túl hangos.

2010. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

huhh, akkor a Metro újságot szabad

Majd megmondom neki, h még ne lapozzon, mert még nem végeztem:)

2010. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez jó :D:D


Ok de mondjuk a kifizetett újság tovább lett adva és egy másik személy olvassa aki nem fizetett érte és Én úgy olvasok bele akkor az már elvileg ingyenes újságnak vehetjük :D:D vagy nem de akkor már az illem mást mond nem?

2010. júl. 15. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az illetőnek kellemetlen lehet, ha látod, hogy mit olvas, mert ha pl. azt olvassa tágra nyílt szemekkel, hogy csendben lezajlott a melegfelvonulás, akkor te arra következtetsz, hogy meleg, pedig lehet, hogy csak abban azt utcában lakik.
2010. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!