Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így ugye nem eshet ki?

Így ugye nem eshet ki?

Figyelt kérdés

Inkontinenciám van, és ilyen ultra vastag betétet kell hordanom. Nem is ez a lényeg ,hanem hogy mi tesin nagyon sokat futunk meg ugrálunk meg minden. Szerintetek ha erre a vastag betétre felveszek egy fürdőbugyit és egy kisebb rövidnadrágot nem esik ki a betét futás vagy kötélmászás vagy bármelyik tesis feladat közben? Mert egy nagyon lenge térdig erő nadrág a tesigatyánk és szerintem abból kiesne.


Lehet hogy most mindenki hülyének fog nézni, de nézzétek el nekem, csak 16 vagyok:(



2019. okt. 2. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? 16 évesen erre csak van megoldás. Így amúgy nem tesiznék amíg ez nincs megoldva.
2019. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál. 5 éve van, és mindig ráfogtunk hogy majd magától elmúlik stb.

Azt mondta hogy ez uuuuuuultra ritka, meg hogy valamilyen speciális "cuccal" lehetne ezt megoldani, meg hogy ebből később komolyabb gondok is lehetnek stb

2019. okt. 3. 07:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem, elég lesz a nadrág is, ha kellően testre feszülős:) de amúgy annak amúgy sem szabadna kiesni, szóval szerinem nem lesz semmi gond:)
2019. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy úgy érzed elmozdul, vagy ilyesmi? Vagy csak aggódsz?


3.as voltam:)

2019. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél fel hálós bugyit.
2019. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Orvos. Ez nagyon nem normális. És kezeltesd is, magától semmi sem múlik el.
2022. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!