Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki hetek óta életveszélyes...

Valaki hetek óta életveszélyes fenyegető üzeneteket küld instagramon. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs ki lehet, folyamatosan fenyeget, hogy megtalál, kicsinál, stb.

Sosem szoktam válaszolni és elvileg azt sem láthatja, hogy elolvastam, mert felkérés érkezik, hogy üzenetet szeretne küldeni, megnezem, de nem fogadom el, utána pedig egyből letiltom a felhasználót. De folyamatosan új profilokat csinál és jönnek az uzenetek. Eddig nem foglalkoztam vele, de kezd nem vicces lenni.

Ötletem sincs, ki lehet...mit lehet ilyenkor tenni? Menjek el a rendőrségre? Szerintem kinevetnek es azt mondjak, toroljem a profilom...30 éves no vagyok, normális munkahelyem van, semmi “olyan” dolgom nincs, ami miatt ilyet kellene kapnom...



2019. okt. 6. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feljelents bizonyítékokkal ez komoly , ha kinevet a yard jegyzőkönyvezni kell mi okból stb nem lép ....
2019. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek kötelessége foglalkozni vele, bár nem biztos, hogy eredményre is jutnak. Ha az instagram kiadja a felhasználó IP-címét, akkor már könnyű dolga van a fakabátoknak, mert a netszolgáltatón keresztül könnyű eljutni az elkövetőhöz.
2019. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan gyanúm, hogy nem Magyarország a hely, ahonnan jönnek az uzenetek. Penzt szokott kerni és egyszer egy angol bank adatait küldte el, csak gondolom észbe kapott és mire ledotoztam volna letorolte az üzenetet...ha nem magyarországi az ip cím, akkor is tudnak vele mit kezdeni?
2019. okt. 6. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valamelyik expasid?
2019. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartalom...olyan sok nem volt és 8 éve elek ugyanazzal az emberrel:) és más sem volt közte :D
2019. okt. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!