Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A közigazgatási önéletrajzban...

A közigazgatási önéletrajzban ki lehet törölni azokat a rublikákat ahova nem kerül adat vagy mindent meg kell hagyni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Benne van az első oldalon lévő útmutatóban.


• Ne változtasson a bal oldalon lévő oszlop („A” oszlop) szövegein.

• A sablon formátumát és a betűtípust hagyja változatlanul.

• Az Önéletrajz 1-5. pontjait kötelező kitölteni, a 6. pont kitöltése nem kötelező, a 7. pontban meghatározott mellékleteket pedig csak bizonyos esetekben kell csatolni.

• Amennyiben az Ön esetében nem értelmezhető egy-egy rovat, azokat hagyja üresen.

• Amennyiben valamelyik rovathoz több adatot szeretne felvinni (pl. végzettségek), másolja a teljes rovatot annyiszor, ahányszor szükséges. Szúrjon be annyi sort, amennyi a rovat másolásához szükséges.

2019. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, gondolom ezt olvastad, csak nem értelmezted.


Tehát a válasz az, hogy ne törölj belőle semmit.

2019. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen olvastam, csak arra gondoltam, hogy magán a szövegen nem lehet változtatni, mert így sok helyen meg túl nagyok a hézagok és elveszik a többi szöveg, azért gondoltam, hogy egy kicsit összehúzom.
2019. okt. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!