Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt olyan álmod, célod,...

Volt olyan álmod, célod, fogadalmad, amit hirtelen határoztál el, de tényleg véghez vitted/viszed most is?

Figyelt kérdés

Tehát valamiféle pálfordulásra gondolok. Amikor villámként csapott az agyadba egy gondolat, átláttad hogy ennek betartásával jobb lesz az életed hosszú távon, és kitartottál mellette?


Egy példával élve, én 14 éves koromban elhatároztam, hogy minden napomat le fogom írni életem hátralévő részében maximum egy oldalon összefoglalva. Most vagyok 30, és még mindig tartom. Több mint 15 évem van már lejegyezve, mindegy egyes nap, egyetlen napot se hagytam ki.



2019. okt. 6. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen elhatároztam , hogy képregényt fogok csinálni és azokat be is fogom fejezni most 15 vagyok és 6 képregénynél járok és màr a hetediket el is kezdtem
2019. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, ilyen fogadalmam nekem is volt, de ez egy újévi fogadalom volt, és csak a jövő évre vonatkozott. Az volt a célom többek között (asszem 2015-re), hogy legyen egy minimum 10 oldalas képregény, amit megrajzolok. Meg is tettem, azóta is büszke vagyok rá én időnként újraolvasom.
2019. okt. 6. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van , hogy egy történetet 10 füzet és nem viccelek tényleg 10 füzet!
2019. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szegények voltunk, mikor gyerek voltam és a szüleim is elváltak. 11 eves koromban elhatároztam, hogy addig küzdök, amig olyan életem nem lesz, hogy minden nap tudjak enni. Semmi "extra", csak, hogy tudjak enni. Ma már menedzseri munkám van és a luxus távol all tőlem, de tudok enni :) Ebben soksoksok kitartás volt, ami mellett sokszor elmondtam magamnak, hogy mit fogadtam meg. Sikerült. Ma már egy szakterület expertje lehetek.

Emellett a sport volt, amiben céljaim voltak, de egy betegség ennek betett és abba kellett hagynom. De viszem tovább, jelenleg edzőként :) 34 /F

(nem tudom ez így ér-e, de ez jutott eszembe most :) , biztos van konkrét is : )

2019. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!